Dorost podruhé na Kotlářce

V neděli 2.10. se odehrál zápas dorostu. V hale bylo neskutečné vedro.

1. zápas W vs. Wizards
Do toho to zápasu jsme šli jako papírový outsider. Nicméně hned na začátku z dobrého napadání 1. útočné trojky nás dostal Dan po 25 vteřinách do rychlého vedení. Protivník dlouho nemohl vyrovnat díky naší lepší obraně než v minulém zápase a dobrého golmana Šímy. Ale pak přišla studená sprcha. Několikrát za sebou jsme propadli a nebýt Šímy, tak by výsledek po tomto katastrofálním obranném výpadu nebyl 1:2 v náš neprospěch. Ale 1. a 2. třetinu jsme vůbec neodehráli špatně ,ale gól se nám dát nepodařilo. Nakonec bohužel zápas skončil 1:7 v náš neprospěch.

2. zápas W. vs. Bohemians
V druhém zápase jsme chtěli udělat naše 1. body do tabulky. Druhou polovinu 1. třetiny jsme odehráli v oslabení.
Nejprve jsme hráli ve čtyřech, ale po 50 vteřinách nám vyloučil dalšího, a pak i třetího. Oslabení jsme bránili dost dobře! celé oslabení jsem tam byl já, Honza Pavlíček a většinu Dan Kvěch. Ubránili jsme jeden návrat, ale pak nám dali Bohemians 2 góly. Do půlky 2. třetiny jsme soupeře bránili dobře, ale pak nevím proč jsme od půlky vypnuli. A soupeř toho hned využil. Díky coachovi jsme spoustu gólů nedostali. A také velkou zásluhou Jirky Malého, ale do hlavy některých hráčů coach nevidí, a tak ho musíme poslouchat, co nám říká. Bohužel se nám nepodařilo body získat a prohráli jsme 1:8

Velké dík patří oběma golmanům, kteří kdyby tam nebyli, tak ani nevím, jak by to dopadlo. Ale nikomu nemůžu odepřít snahu, každý odvedl své.