Sváteční friendly

Sváteční čtvrtek bylo v plánu okořenit ještě svátečnějším přátelákem. V rámci šelem kočkovitých jsme vyzvali Panthery. Soupeř se nesešel v ideální sestavě, bohužel  u nás to bylo ještě horší, protože na zápas dorazilo pouze torzo týmu. Vidět to Luděk Benešů, zmohl by se pouze na dvě slova: „Torza Sorry“. Rychlá dohoda s pořadateli, že to zahrajeme na třikrát patnáct čistého a šlo se na věc.

První třetina zápasu byla oťukávací. Oba mančafty čekaly, co předvede ten druhý. Hrát se začalo až ve třetině druhé. Nasadilo se vysoké tempo, šance se střídaly na obou stranách a dokonce začaly padat i góly. Ve třetí třetině jsme si zkusili nějaké herní varianty, neproměnili pár šancí, několikrát propadli směrem dozadu a za chvíli tady byla závěrečná siréna a na časomíře svítilo zasloužených 2:2. Nutno podotknout, že všechny góly zápasu měly podpis WildCats, protože za soupeře se dvakrát trefil do černého MartinF.

Zápas hodnotím velice kladně. Mohli jsme si zkusit jaké to je, když se vše musí dělat v maximální rychlosti. Dále musím ocenit florbalovost soupeře a že se celou dobu hrálo fair play.